Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Nordlandsbåt i frisk bris 1900
Olje på lerret
68x114
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1900
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Olje på lerret
68x114
Vurdering