Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Nordlandsbåt i frisk bris 1900

Olje på lerret
68x114
Signert og datert nede t.h.: Th Holmboe 1900

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering