Heramb, Thore(1916-2014)
Bjerk ved tjernet 1976
Olje på lerret
93x73
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 76
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 82 000
Olje på lerret
93x73
Vurdering