Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Heramb, Thore(1916-2014)
Bjerk ved tjernet 1976

Olje på lerret
93x73
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 76

Vurdering

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Tilslag NOK 82 000