Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Heramb, Thore (1916-2014)
Bjerk ved tjernet 1976

Olje på lerret
93x73
Signert og datert nede t.v.: Th. Heramb 76

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 82 000