Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00
Gran, Halfdan(1869-1930)
Mopsen Bob 1902

Olje på lerret
57x49
Signert og datert nede t. h.: Halfdan Gran 1902, samt påtegnet nede t. h.: "Bob" 1889-19.

Påtegnet på baksiden på lerretet: "Mops".

Vurdering

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Tilslag NOK 5 000