Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Sørensen, Jørgen (1861-1894)
Småbruk 1893

Olje på lerret
45x59
Signert og datert nede t.h.: Jørgen Sørensen 93

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 14 000