Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Kvinne i elvelandskap

Olje på lerret
54x65
Signert nede t.h.: Frits Thaulow

Antagelig er motivet fra i nærheten av Quimperlé.

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 80 000