Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Lundeby, Alf (1870-1961)
Holme, Lillehammer 1916

Olje på lerret
88x98
Signert og datert nede t.v.: Alf Lundeby juni 1916 Stedsbestemt nede t.h.: Holme, Lillehammer

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 62 000