Grev Wedels Moderne og Klassiske

Auksjon mandag 25. november 2013 kl 19:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Sjøfugl i midnattssol

Olje på lerret
120x105
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 60 000