Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Sjøfugl i midnattssol
Olje på lerret
120x105
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering
Auksjonert mandag 25. november 2013 kl 19:00
Tilslag NOK 60 000
Olje på lerret
120x105
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering