Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Wentzel, Gustav (1859-1927)
Fjellvann med båt

Olje på lerret
43x73
Signert nede t.v.: Gustav Wentzel

Vurdering

Tilslag NOK 10 000