Edvard Munch / Rolf Nesch / Pablo Picasso Grafiske verk

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:00

Våre lokaler, Gamel logen

Picasso, Pablo (1881-1973)
Le Viol, V 1933

Radering
Arket: 34x45
Signert med blyant nede t.h.: Picasso Datert i platen oppe t.v.: 23 avril XXXIII

Vannmerke: Vollard. Fra 23. april 1933.
Bloch 182. S.V. 31.

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 60 000