Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Pommerske fiskere som legger til land 1886

Olje på lerret
30x48
Signert og datert nede t.h.: HF Gude 1886

Noe utydelig påtegnet på halvt avrevet lapp på baksiden, på blindrammen: "...ffe aus Land Gegend von Hans Gude".

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering

Tilslag NOK 120 000