Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Gude, Hans Fredrik (1825-1903)
Morgenbris 1870

Olje på lerret
53,5x72
Signert og datert nede t.v.: HF Gude 1870

Haverkamp 486.

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering
NOK 350 000–400 000