Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Fjordlandskap med tettsted

Olje på lerret
87x140
Signert nede t.v.: A Normann

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 50 000