Auksjon mandag 1. desember 2014 kl 19:00
Ekeland, Arne(1908-1994)
Barnet

Olje på lerret
100x90
Signert nede t.v.: Arne Ekeland

Påtegnet med tittel og signert på baksiden av lerretet.

Vandreutstilling Kunstnernes Hus, Oslo og Bergens Kunstforening 1970, kat.nr. 41.

Vurdering

Auksjonert mandag 1. desember 2014 kl 19:00

Tilslag NOK 50 000