Ekeland, Arne(1908-1994)
Barnet
Olje på lerret
100x90
Signert nede t.v.: Arne Ekeland
Påtegnet med tittel og signert på baksiden av lerretet.
Vandreutstilling Kunstnernes Hus, Oslo og Bergens Kunstforening 1970, kat.nr. 41.
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 50 000