Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 1. desember 2014 kl 19:00

Ekeland, Arne (1908-1994)
Barnet

Olje på lerret
100x90
Signert nede t.v.: Arne Ekeland

Påtegnet med tittel og signert på baksiden av lerretet.

UTSTILT:

Vandreutstilling Kunstnernes Hus, Oslo og Bergens Kunstforening 1970, kat.nr. 41.

Auksjonert mandag 1. desember 2014 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000