Ekeland, Arne(1908-1994)
Oljetoget går forbi
Olje på lerret
100x113
Signert nede t.v.: Arne Ekeland
Påtegnet med tittel og signert på baksiden av lerretet. Påtegnet på blindrammen: "Norvegia Arne Ekeland: Passa il treno del petrolio".
Biennalen i Venezia 1972, kat.nr. 225.
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 62 000