Auksjon mandag 1. desember 2014 kl 19:00
Oppstilling med blomster og frukt 1948

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 48

Vurdering

Auksjonert mandag 1. desember 2014 kl 19:00

Tilslag NOK 25 000