Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 1. desember 2014 kl 19:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Oppstilling med blomster og frukt 1948

Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 48

Auksjonert mandag 1. desember 2014 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 25 000