Oppstilling med blomster og frukt 1948
Olje på plate
38x46
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 48
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 25 000
Olje på plate
38x46
Vurdering