Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 1. desember 2014 kl 19:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Oppstilling med blomster

Olje på plate
61x50
Signert nede t.h.: Weidemann

Auksjonert mandag 1. desember 2014 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 35 000