Oppstilling med blomster
Olje på plate
61x50
Signert nede t.h.: Weidemann
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 35 000
Olje på plate
61x50
Signert nede t.h.: Weidemann
Vurdering