Askevold, Anders(1834-1900)
Sognefjord 1888
Olje på lerret
41x66
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1888.
Signert og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "A: Askevold Sognefjord".
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 30 000