Auksjon mandag 1. desember 2014 kl 19:00
Askevold, Anders(1834-1900)
Fjordlandskap med folkeliv 1888

Olje på lerret
50x82
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold 1888.

Vurdering

Auksjonert mandag 1. desember 2014 kl 19:00

Tilslag NOK 30 000 med forbehold