Askevold, Anders(1834-1900)
Fjordlandskap med folkeliv 1888
Olje på lerret
50x82
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold 1888.
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 30 000 med forbehold
Olje på lerret
50x82
Vurdering