Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 1. desember 2014 kl 19:00

Nupen, Kjell (1955-2014)
Panorama

Olje på lerret
20x140
Signert nede t.v.: K. Nupen Påtegnet med tittel nede t.v.

UTSTILT:

Lillehammer kunstmuseum 25.03.-07.05.2000, kat.nr. 5.

Auksjonert mandag 1. desember 2014 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 50 000