Nupen, Kjell(1955-2014)
Panorama
Olje på lerret
20x140
Signert nede t.v.: K. Nupen Påtegnet med tittel nede t.v.
Lillehammer kunstmuseum 25.03.-07.05.2000, kat.nr. 5.
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 50 000