Boll, Reinholdt(1825-1897)
Seilskuter på islagt fjord
Olje på lerret
50x79
Signert nede t.h.: Reinholdt Boll.
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 26 000
Olje på lerret
50x79
Vurdering