Boll, Reinholdt(1825-1897)
Kystlandskap med folkeliv
Olje på lerret
50x79
Signert nede t.v.: Reinholdt Boll.
Vurdering
NOK 20 000
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Olje på lerret
50x79
Vurdering
NOK 20 000