Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Boll, Reinholdt(1825-1897)
Kystlandskap med folkeliv

Olje på lerret
50x79
Signert nede t.v.: Reinholdt Boll.

Vurdering
NOK 20 000

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00