Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Boll, Reinholdt (1825-1897)
Kystlandskap med folkeliv

Olje på lerret
50x79
Signert nede t.v.: Reinholdt Boll.

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering
NOK 20 000