Eckersberg, Johan Fredrik(1822-1870)
Fjellandskap med fossestryk 18 ?
Olje på lerret
43x63
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: JF Eckersberg 18... (?)
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 22 000
Olje på lerret
43x63
Vurdering