Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Eckersberg, Johan Fredrik (1822-1870)
Fjellandskap med fossestryk 18 ?

Olje på lerret
43x63
Signert og noe utydelig datert nede t.h.: JF Eckersberg 18... (?)

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 22 000