Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Dørnberger, Karl (1864-1940)
På ski 1908

Olje på plate
50x40
Signert og datert nede t.v.: K Dørnberger. 1908.

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering