Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Hansteen, Nils (1855-1912)
Fjordlandskap med folkeliv

Olje på lerret
70x106
Signert nede t.h.: N. Hansteen

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering