Hansteen, Nils(1855-1912)
Fjordlandskap med folkeliv
Olje på lerret
70x106
Signert nede t.h.: N. Hansteen
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på lerret
70x106
Vurdering