Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Sinding, Otto (1842-1909)
Fiskebåter i havn

Olje på lerret
37x49
Signert nede t.h.: Otto Sinding -

Signert og påtegnet med tittel på tysk av kunstneren: "Fischerbote im Hafen Otto Sinding".

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering
NOK 7 000–9 000

Tilslag NOK 13 000