Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Sinding, Otto (1842-1909)
Tåket vinterdag 1907

Olje på lerret
65x100
Signert og datert nede t.v.: Otto Sinding. München 1907

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Trübertag Wintertag".

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000