Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Kielland, Kitty (1843-1914)
Torvmyr 1906

Olje på lerret
32x41
Signert og datert nede t.h.: Kitty L Kielland. 1906.

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 48 000