Ulfsten, Nikolai(1854-1885)
Kystlandskap med fiskere, naust og robåter 1885
Olje på lerret
36x54
Signert og datert nede t.v.: N. Ulfsten 1885
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 22 000
Olje på lerret
36x54
Vurdering