Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Ulfsten, Nikolai (1854-1885)
Kystlandskap med fiskere, naust og robåter 1885

Olje på lerret
36x54
Signert og datert nede t.v.: N. Ulfsten 1885

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 22 000