Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Ulfsten, Nikolai (1854-1885)
Fra Jæren 1885

Olje på lerret
32x54
Signert og datert nede t.v.: N. Ulfsten 1885

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 500