Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Galien-Laloue, Eugene (1854-1941)
Kirken Saint Laurent i Paris

Akvarell på papir, oppklebet på papp
19x31,5
Signert nede t.v.: E. Galien-Laloue

Påtegnet på plakett på rammen: "Galien-Laloue Eglise St Laurent".

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 38 000