Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Galien-Laloue, Eugene(1854-1941)
Kirken Saint Laurent i Paris

Akvarell på papir, oppklebet på papp
19x31,5
Signert nede t.v.: E. Galien-Laloue

Påtegnet på plakett på rammen: "Galien-Laloue Eglise St Laurent".

Vurdering

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Tilslag NOK 38 000