Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Skarvene på Røst, midnattsol
Olje på lerret
72x115
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på lerret
72x115
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Vurdering