Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Holmboe, Thorolf (1866-1935)
Skarvene på Røst, midnattsol

Olje på lerret
72x115
Signert nede t.v.: Th Holmboe

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000