Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Galien-Laloue, Eugene (1854-1941)
Et hjørne av Montmartre

Akvarell på papir
19x31,5
Signert nede t.v.: E. Galien-Laloue

Påtegnet på plakett på rammen: "Galien-Laloue Coin à Montmartre".

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000