Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Ender, Axel (1853-1920)
Sittende ung mann 1872

Olje på lerret
83x55
Signert og datert nede t.v.: Ender 72.

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 35 000