Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Nielsen, Amaldus Clarin (1838-1932)
Garntørk i Rekefjorden 1885

Olje på lerret, oppklebet på plate
29x61
Signert nede t.v.: Amaldus Nielsen. Datert nede t.h.: 1885

Påtegnet på baksiden av platen: "Rægefjord".

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 31 000