Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Fra Rogndalsvåg ved Kinn 1862

Olje på lerret
58x80
Signert og datert nede t.v.: Amaldus Nielsen 1862

Påtegnet med tittel nede t.v.: "Fra Raagndalsvaag ved Kinn.".

Vurdering

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Tilslag NOK 35 000 med forbehold