Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Grande, Severin (1869-1934)
Oppstilling med tulipaner og frukt 1927

Olje på lerret
58x65
Signert og datert nede t.h.: S Grande -27

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering