Grande, Severin(1869-1934)
Oppstilling med tulipaner og frukt 1927
Olje på lerret
58x65
Signert og datert nede t.h.: S Grande -27
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 8 000
Olje på lerret
58x65
Vurdering