Krohn, Julie de Holmberg(1882-1956)
Oppstilling med blomst i potte
Olje på lerret
68x65
Signert nede t.v.: J. de H. Krohn.
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 9 500
Olje på lerret
68x65
Vurdering