Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Krohn, Julie de Holmberg (1882-1956)
Oppstilling med blomst i potte

Olje på lerret
68x65
Signert nede t.v.: J. de H. Krohn.

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering