Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Holbø, Kristen (1869-1953)
Maisol, Lillehammer 1952

Olje på plate
54x65
Signert og datert nede t.v.: K Holbö. 52.

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1959, kat.nr. 17.

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 14 000