Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Aulie, Reidar (1904-1977)
Fyrtårn 1939

Olje på lerret
80x95
Signert og datert nede t.v.: Aulie -39

Signert på baksiden av lerretet: "Reidar Aulie".

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 29 000