Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Aulie, Reidar(1904-1977)
Fyrtårn 1939

Olje på lerret
80x95
Signert og datert nede t.v.: Aulie -39

Signert på baksiden av lerretet: "Reidar Aulie".

Vurdering

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Tilslag NOK 29 000