Aulie, Reidar(1904-1977)
Fyrtårn 1939
Olje på lerret
80x95
Signert og datert nede t.v.: Aulie -39
Signert på baksiden av lerretet: "Reidar Aulie".
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 29 000
Olje på lerret
80x95
Vurdering