Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Aulie, Reidar (1904-1977)
Tigger

Olje på plate
33x43
Signert nede t.v.: Aulie

Signert, påtegnet med tittel og datert av kunstneren på baksiden av platen: "Reidar Aulie Tigger -60".

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000