Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Fransk landsby i måneskinn

Olje på lerret
61x82
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 58 000