Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Bodom, Erik(1829-1879)
Fossestryk

Olje på mahogniplate
31x41
Signert nede t.h.: E Bodom

Vurdering

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Tilslag NOK 7 000