Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Bodom, Erik (1829-1879)
Fossestryk

Olje på mahogniplate
31x41
Signert nede t.h.: E Bodom

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering