Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Holbø, Kristen (1869-1953)
Vinter, Lillehammer 1950

Olje på lerret
54x65
Signert og datert nede t.h.: K Holbö. 50.

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 000