Munch-Auksjonen 2014

Auksjon fredag 12. desember 2014 kl 15:00

Teatersalen, Hotel Continental

Munch, Edvard (1863-1944)
Selvportrett med hatt I

Litografi trykket i svart på middels tynt beige
Arket: 500x375 mm Motivet: 202x185 mm
papir
Usignert

Påtegnet med penn nede t.h.: Selvportret av Edvard Munch
1927
Woll 681.

Auksjonert fredag 12. desember 2014 kl 15:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 30 000