Munch-Auksjonen 2014

Auksjon fredag 12. desember 2014 kl 15:00

Teatersalen, Hotel Continental

Munch, Edvard (1863-1944)
Fru Marie Linde

Litografi trykket i svart på tykt beige papir
Arket: 446x354 mm Motivet: 200x150 mm
Usignert

1902
Woll 222.

Auksjonert fredag 12. desember 2014 kl 15:00

Vurdering
NOK 30 000