Auksjon fredag 12. desember 2014 kl 15:00
Arv

Litografi trykket i svart på middels tynt gulhvitt
Arket: 464-472x369-370 mm Motivet: 440x315 mm
papir
Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch

Trykt av Hagen.
1916 (?)
Woll 603.

Vurdering

Auksjonert fredag 12. desember 2014 kl 15:00

Tilslag NOK 95 000