Munch-Auksjonen 2014

Auksjon fredag 12. desember 2014 kl 15:00

Teatersalen, Hotel Continental

Munch, Edvard (1863-1944)
P.A. Munchs grav i Roma

Litografi trykket i svart på tynt gulhvitt papir
Arket: 376-380x278-284 mm Motivet: 270x215 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch

1927
Woll 680.

Auksjonert fredag 12. desember 2014 kl 15:00

Vurdering

Tilslag NOK 54 000