P.A. Munchs grav i Roma
Litografi trykket i svart på tynt gulhvitt papir
Arket: 376-380x278-284 mm Motivet: 270x215 mm
Signert med blyant nede t.h.: Edv. Munch
1927
Woll 680.
Vurdering
Auksjonert fredag 12. desember 2014 kl 15:00
Tilslag NOK 54 000