Auksjon fredag 12. desember 2014 kl 15:00
Synden

Litografi trykket i svart på middels tykt gulhvitt
Arket: 767x470-472 mm Motivet: 695x400 mm
papir Signert med blyant nede t.h.: E Munch

1902
Woll 198 I.

Vurdering
NOK 500 000–600 000

Auksjonert fredag 12. desember 2014 kl 15:00

Tilslag NOK 480 000