Det syke barn I
Litografi i svart på tynt grålig papir, oppklebet
Arket: 425x561-565 mm Motivet: 420x561-565 mm
på papp Signert i platen nede t.h.: E Munch Signert med blyant nede t.h.: E Munch
1896
Woll 72.
Vurdering
NOK 700 000–900 000
Auksjonert fredag 12. desember 2014 kl 15:00
Tilslag NOK 675 000