Auksjon fredag 12. desember 2014 kl 15:00
Landskap med trær 1880

Blyant på tynt gulhvitt papir
107x159 mm
Signert og datert nede t.h.: E. Munch. 1880. Påtegnet nede t.h.: E. Munch. 1880. Til Ingrid (?) fra Inger.

Vurdering

Auksjonert fredag 12. desember 2014 kl 15:00

Tilslag NOK 34 000