Munch-Auksjonen 2014

Auksjon fredag 12. desember 2014 kl 15:00

Teatersalen, Hotel Continental

Munch, Edvard (1863-1944)
Landskap med trær 1880

Blyant på tynt gulhvitt papir
107x159 mm
Signert og datert nede t.h.: E. Munch. 1880. Påtegnet nede t.h.: E. Munch. 1880. Til Ingrid (?) fra Inger.

Auksjonert fredag 12. desember 2014 kl 15:00

Vurdering

Tilslag NOK 34 000